Панахида по ліквідаторам Чорнобильської трагедії 11.12.2015

c_200_150_16777215_00_images_panax_chernob_111215.JPG26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася найбільша катастрофа сторіччя. В цей день Чорнобиль став відомий усьому світу. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.
Ця трагедія

зачепила безпосередньо сотні тисяч людей. Полум’я з бурхливої пожежі висвітило кожного, хто там працював і хто жив, хто був поруч з бідою у ту хвилину, хто першим і в числі перших, ризикуючи життям кинувся до реактора для боротьби з атомним спалахом.
На передодні дня ліквідаторів Чорнобильської трагедії в місті Хмельницькому біля пам’ятника героям Чорнобильської трагедії, віддувся мітинг, на якому вшанували тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, тих, хто був змушений залишити рідні домівки – евакуйованих та переселенців із зони відчуження та справжніх героїв, які поклали своє життя заради майбутнього України. Усіх тих, кого торкнулася чорним крилом ця страшна трагедія.
В мітингу приймали участь керівники міста та області, управлінь та відомств, депутати усіх рівнів, представники громадських організацій, громадкість міста.
Також на мітингу був присутній і Високопреосвященніший Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній. Владику Антонія супроводжували у даному заході священнослужителі кафедрального собору та міста.
По завершенні мітингу Високопреосвященніший Митрополит Антоній звершив панахиду, по загиблим ліквідаторам Чорнобильської трагедії.
Перед початком мітингу відбулося покладання вінків та квітів від усіх учасників даного заходу.
Чорнобильська аварія – перший дзвінок у XXI століття. Нехай у цей день, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям, і нарешті настане мир на нашій землі.