Духовенство єпархії вшанували пам’ять жертв голодоморів 28.11.2015

c_200_150_16777215_00_images_stories_golodomor.JPG28 листопада 2015 року в Україні відзначили День пам’яті жертв голодоморів.
Український народ у глибокій скорботі віддає шану жертвам найжахливішої трагедії двадцятого століття. В обласному центрі, як і в усій державі, пройшли жалобні заходи, в яких взяли участь

новообраний голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, голова Хмельницької обласної управи братства ОУН-УПА Зіновій Комарницький, член Проводу Хмельницької обласної управи братства ОУН - УПА Гореслав Лаба, очевидці Голодомору 1932-1933 років, члени товариства політичних в’язнів та репресованих, громадськість міста й області.
В заходах з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія взяли участь і священнослужителі храмів міста Хмельницького.
Учасники меморіального заходу із запаленими свічками та лампадками, квітами, пшеничними й житніми колосками пройшли скорботною ходою від майдану Незалежності України вулицями Соборною та Проскурівською до пам’ятного знаку «Ангел Скорботи», де у спільній молитві з представниками духовенства помолилися за душі невинно убієнних, вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання та поклали до підніжжя пам’ятного знаку «Ангел Скорботи» корзини квітів, траурні вінки, квіти, композиції з пшеничних колосків, лампади та свічки.