Духовенство єпархії взяли участь у пленарному засіданні першої сесії новообраної Хмельницької міської ради 26.11.2015

c_200_150_16777215_00_images_sesija_xmr_261115.JPG26 листопада 2015 року депутати сьомого скликання Хмельницької міської ради зібралися на першу урочисту сесію. На запрошення Хмельницького виконавчого комітету та з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія в урочистій сесії взяли участь секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Дацюк та керівник інформаційного відділу єпархії протоієрей Віталій Козінчук.
Відкрив установчу сесію голова міської територіальної виборчої комісії

Віктор Квасницький. Після спільного виконання Державного Гімну України депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим заслухали інформацію Хмельницької міської виборчої комісії щодо підсумків виборів міського голови, депутатів Хмельницької міської ради, визнання їх повноважень та звільнення Костянтина Чернилевського із посади секретаря міської ради в зв’язку із закінченням строку повноважень Хмельницької міської ради 6 скликання.
Віктор Квасницький доповів, що до міської ради 7 скликання увійшло 42 депутати із 6 політичних партій: ВО «Свобода» - 10 представників, «Об’єднання Самопоміч» - 9 представників, «Блок Петра Порошенка Солідарність» - 7 представників, «За конкретні справи» - 6 представників, ВО «Батьківщина» - 6 представників, «Поруч» - 4 представники. 24 новообраних депутати – приватні підприємці, 3 - юристи, стільки ж представників закладів охорони здоров’я та освітян, 2 пенсіонери, 1 студент та 5 тимчасово непрацюючих. 38 депутатів мають вищу освіту, 1 міський обранець має професійно-технічну освіту та 3 депутати із середньою освітою. За віком: 6 депутатів до 30 років, 19 депутатів віком від 30 до 45 років та 17 депутатів старші 45 років. Представлятимуть інтереси хмельничан у міській раді 8 жінок та 34 чоловіка.
Усі вони отримали тимчасові посвідчення та значки депутатів Хмельницької міської ради.
Також голова міської виборчої комісії зачитав протокол результатів виборів Хмельницького міського голови. Згідно із ним, набравши 41 943 або ж 60,87% голосів виборців, переможцем став Олександр Симчишин. Із рук Віктора Квасницького новий очільник міста отримав посвідчення міського голови, символ влади у місті - булаву та склав присягу.
У першу чергу Олександр Сергійович закликав усіх присутніх у сесійній залі вшанувати хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної сотні, пам’ять полеглих у війні на сході країни та усіх тих, хто пожертвував своїм життям заради миру й процвітання України. «Насамперед, я хочу подякувати громаді міста за підтримку та свідомий вибір. Я переконаний, що результати обох турів виборів – це своєрідний сигнал для громади усім нам: тим хто став і не став депутатом, тим, хто програв у виборах міського голови, громадським діячам та усім хмельничанам, що містяни хочуть змін, - підкреслив Олександр Симчишин, - сподіваюсь, ви всі розумієте відповідальність та пишатиметесь тим, що ви – депутати. Це аванс нам усім. Думаю, ми не розчаруємо хмельничан і працюватимемо чесно, гідно та достойно».
Очільник міста у вітальному слові наголосив, що найголовніші принципи, якими керуватиметься він і, сподівається, нові депутати, будуть: інтереси громади – понад усе, конструктивна співпраця, максимально активна робота для міста Хмельницького. Тому побажав усім сили духу, витримки та мудрості.
Також міський голова подякував працівникам виконавчого комітету, депутатам попереднього скликання та секретареві міської ради Костянтину Чернилевському.
Після святкової частини, розгляду питань порядку денного і пленарного засідання голова оголосив сесію закритою.