Благочинний Старокостянтинівського округу відсвяткував Ювілей 19.12.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_starkon_191214.JPG19 грудня в день Святителя Миколая Мірлікійського Чудотворця виповнилося 25 років з дня священичеської хіротонії благочинного Старокостянтинівського округу протоієрея Василя Дронюка.
У цей день отець-Ювіляр

звершив святкову Божественну Літургію в Свято-Різдво-Богородичному храмі міста Старокостянтинова.
Після Літургії отець Василій привітав усіх присутніх зі святом Святого Миколая, а юним прихожанам храму передав подарунки від Святителя.
В свою чергу, парафіяни храму, вихованці недільної школи, яка діє при храмі, та усі присутні у цей день на молитві щиро привітати свого настоятеля, духовного наставника, доброго пастиря із його 25-ти річним ювілеєм з дня священичеської хіротонії.
P.S. Інформаційний відділ Хмельницької єпархії приєднується до вітань в адресу протоієрея Василія, та бажає Його Високопреподобію міцного здоров’я, кріпості душевних та тілесних сил, Божої допомоги у подальшому пастирському служінні на благо Церкви Христової та Народу Божому.
Предстательством Цариці Небесної і Всіх святих нехай береже Вас Господь в здоров’ї та благоденстві на многі та благі літа.