Архіпастир привітав керуючого Житомирською єпархією з Днем Ангела 4.05.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2014_gitomir_14.JPG4 травня 2014 року в неділю третю після Пасхи, святих жон мироносиць, а також таємних учнів Господніх - праведних Іосифа Аримафейського і Никодима, керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський відзначив день свого Небесного Покровителя.
Привітати Архієпископа Никодима прибув керуючий Хмельницькою Єпархією Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський.
Митрополит Антоній

в Свято-Преображенському Житомирському кафедральному соборі очолив святкову Божественну Літургію у співслужінні іменинника Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Високопреосвященнішого Віссаріона, Митрополита Овручського і Коростенського, Високопреосвященнішого Симеона, Митрополита Вінницького і Барського, Високопреосвященнішого Олександра, Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського, Високопреосвященнішого Архієпископа Гурія, Високопреосвященнішого Пантелеімона, Архієпископа Уманського і Звенигородського, та духовенства Житомирської, Київської, Волинської єпархій.
По завершенні Богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Антоній від себе особисто та пастви Хмельницької єпархії привітав іменинника Високопреосвященнішого Архієпископа Никодима з Днем Його Небесного Покровителя.
 Вітаючи свого собрата-Архіпастиря, Владика Антоній побажав Його Високопреосвященству міцного здоров’я, Божої допомоги та молитовної підтримки його небесного покровителя у його Архіпастирському служінні на благо Церкви Христової та народу Божого.