В місті Староконстянтинові відбувся традиційний фестиваль колядок 9.01.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2013_starkon_kolada_13.jpg9 січня 2014 року у приміщенні 42-го гарнізонного будинку офіцерів м. Старокостянтинова відбувся традиційний фестиваль колядок присвячений 1025-літтю Хрещення Русі, організатором якого був храм Різдва-Богородиці м. Староконстянтинова під керівництвом благочинного Староконстянтинівського району м/прот. Василя Дронюка.
 У міський будинок Офіцерів

люди почали сходитись задовго до початку концерту, адже не часто у місті є можливість саме так відпочити від важкої праці та отримати душевне задоволення у такі чудові різдвяні дні. Ішли сюди як люди поважного віку, так і юні і зовсім маленькі мешканці міста та району.
У визначений час зазвучали різдвяні дзвони під які на сцену вийшов благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Василь Дронюк. Отець Василій запросив усіх священиків на сцену і вони здійснили молитву. Після чого отець Василій заспівав з усім залом колядку «Добрий вечір тобі».
Поетичними рядками, що славлять народженого Ісуса Христа на сцену був запрошений хор Різдво – Богородичного храму м. Старокостянтинова, які і розпочали фестиваль колядок. Після першого номеру програми з різдвяними композиціями виступали і інші хори, які зібралися у цей день на фестиваль.
Упродовж концерту кожна колядка і танок викликали у вибагливої публіки захоплення й бурхливі овації. Адже артисти розкрили перед глядачем усі грані їхньої творчості. Здавалося б, уже багато разів люди слухали знайомі з дитинства колядки, але щоразу вони знаходили відгомін у душі кожного.
В кінці колядок благочинний привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та Новим 2013 роком, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди і усіх гараздів. «Молюся щоб Господь дарував Вам усе необхідне для життя і спасіння. Нехай милість Божа перебуває з Вами, а в душі вічно лунає радісне ангельське славослов’я: «Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління» – зазначив благочинний». Усі учасники Різдвяних колядок отримали щедрі подарунки. Також подарунки отримали всі діти, які знаходилися в залі. Далі отець Василій зазначив, що найкращою колядкою є та, яку співає увесь народ і по традиції фінальним номером програми стала колядка у виконанні усіх учасників та глядачів концерту « Нова радість стала».
Під святкові дзвони, у піднесеному настрої, усі глядачі та учасники концерту розійшлися по домівках, продовжуючи славити Христа, який народився заради нас, та нашого ради спасіння у Віфлиємському вертепі.