В терцентрі провели нараду, присвячену 1025-річчю хрещення Русі 26.07.2013

c_200_150_16777215_00_images_2013-07-26-04.jpgДнями в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели святкову нараду, приурочену 1025-річчю хрещення Русі, в якій взяли участь соціальні працівники, робітники та клієнти.
Розпочала нараду начальник терцентру Ірина Ковальчук. Вона привітала усіх з днем Святої Рівноапостольної княгині Ольги і з такої нагоди працівникам з іменем Ольга Ірина Іванівна подарувала книгу "Здоровье по Чичагову".
На зустріч завітав

протоієрей Свято-Покровського кафедрального собору отець Петро, якого завжди радо зустрічають у терцентрі. Священик згадав багатьох видатних релігійних діячів, зокрема і князя Володимира, який вказав на духовний дороговказ православним мирянам і ствердив, що християнство – духовна опора української нації. "Віруючим людям завжди була є і буде притаманна доброта, чуйність, відповідальність та справедливість!", - наголосив Отець Петро.
В заході взяли участь члени літературно-поетичного клубу "Струни душі" - Євген Красюк з поемою "Я-українець!" та Володимир Олійник з власними віршами, присвяченими хрещенню Русі. Цікавою була розповідь Оксани про духовне збагачення молоді, до якого долучається музей "Православ’я Поділля". Великий інтерес у всіх присутніх викликала виставка релігійної літератури.
Святкова нарада з нагоди 1025-річчя хрещення Русі закінчилась молитвою "Оптинських старців", яку прочитала керівник клубу "Господарочка" Раїса Луцишина. Після заходу всі бажаючі могли приклонитися до Боянської Ікони Божої Матері і попросити Бога про зцілення.