Духовенство єпархії вшанували пам'ять жертв ВВВ в Україні 21.06.2013

c_200_150_16777215_00_images_vo.jpg21 червня 2013 року з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Хмельницького протоієрей Петро Задвірний взяв участь в церемонії покладання вінків та квітів до Вічного вогню з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 72-ої річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, яке відзначається щорічно 22 червня.
22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя мільйонів українців.
У цей, 72 рік тому,

розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Ця дата для багатьох мільйонів людей стала символом болю, суму, втрат, історичним днем глибокої скорботи. Україна чи найпершою зустріла ворога і наша рідня земля обагрянилася кров'ю тисяч патріотів-захисників Батьківщини.
Перемога коштувала Україні дорогою ціною: втрачені життя, скалічені долі, вічна жалоба.
У церемонії взяли участь представники обласного та міського керівництва, організації ветеранів, політичних та громадських організацій міста, учні шкіл, ректора, викладачі та студенти вузів, громадськість, представники ЗМІ.
У храмах єпархії цього дня були відслужені панахиди за упокій усіх тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни.