68-річниця Великої Перемоги 9.05.2013

c_200_150_16777215_00_images_stories_2013_IMG_6983.JPGМирна весна знову нагадує нам про вже далекий травень 1945 року, незабутній день великої Перемоги. 
9 травня - державне свято, встановлене на ознаменування перемоги над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-45 рр.
Так, цього дня, 9 травня 2013 року в обласному центрі міста Хмельницького пройшли святкові заходи із відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
З благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Дацюк взяв участь у мітингу та покладанні вінків та квітів, приурочений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, який відбувся на Військовому кладовищі обласного центру.
Також мітинги та покладання вінків та квітів відбулися біля Вічного Вогню і Меморіалі Слави м. Хмельницького.
Громадкість міста прийшли до священних місць

обласного центру: Військового кладовища, Вічного вогню, Меморіалу Слави; щоб у день 68-ої річниці Великої Перемоги вшанувати пам’ять полеглих за свободу нашої Батьківщини, низько вклонитися воїнам-визволителям, які зі славою переможців повернулися з фронтових доріг, за те, що в пекельній боротьбі здобули для нас та прийдешніх поколінь право жити та розбудовувати на рідній землі свою державу.
Урочистою ходою пройшли двома колонами ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники міста й області, представники установ та організацій, політичних партій, молодіжних організацій, громадськості міста від майдану Незалежності до Військового кладовища та Вічного Вогню.
Пройшли роки, десятиліття, але цей сонячний день 9 травня завжди світитиме золотим сяйвом великої історичної Перемоги радянського народу.
Урочисті покладання вінків і квітів та мітинги-реквієми, приурочені 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, також відбулися біля Вічного вогню та на Меморіалі Слави.