Пасхальне послання 2018 рік

c_200_150_16777215_00_images_stories_2018_pp_18_1.jpgПасхальне послання
Високопреосвященнішого Антонія,
Митрополита
Хмельницького і Старокостянтинівського

Пошук

Секретар єпархії прийняв участь у молитовному сніданку 23.08.2017

c_200_150_16777215_00_images_stories_2017_snidanok.jpg Інформаційна довідка:

 

Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів, є багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах. Зокрема, понад 60 років такі молитовні сніданки відбуваються в Конгресі США, а також в Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.
В Україні молитовні сніданки відбуваються під патронатом Голови Верховної Ради України. Для України це новація.
23 серпня Молитовний сніданок відбувся у м. Хмельницькому

за участі міського Голови, заступників голів облради та облдержадміністрації, народних депутатів України та представників різних політичних партій, громадських діячів, журналістів та священиків різних конфесій. З благословення Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія у молитовному сніданку взяв участь представник Хмельницької єпархії УПЦ – протоієрей Олександр Дацюк, який звернувся до присутніх з вітанням від Високопреосвященнішого Владики, у якому зазначив, що користь молитовних сніданків у тому, що вони об’єднують політиків та представників релігійних конфесій у спільному діалозі та молитві за Українську Державу.
Дуже важливо, що молитовні сніданки проходять не лише у Києві, але і по областях – це вдала спроба забути про політичні і релігійні розбіжності і об’єднатися у конструктивному та духовному діалозі заради миру та злагоди.
Такі заходи об’єднують суспільство, політиків, владу.
Охоплює радість, коли ми говоримо про Бога та підносимо молитви за Державу напередодні Дня Незалежності України, бо існують важкі питання, складні виклики, вирішення яких ми можемо отримати лише з Божою допомогою, про що сьогодні ми і підносимо наші молитви.
Духовна рада м. Хмельницького, яка об’єднує представників різних конфесій, на мій погляд на даний час і демонструє можливість діалогу та плідної роботи, незважаючи на розбіжності, завдяки чому ми маємо в області між конфесіями мир та взаєморозуміння. Цього я щиро бажаю досягти і нашим політикам, адже без об’єднання, без прагнення виконувати Божі Заповіді та взаємної любові ми не досягнемо кращого життя, усвідомлення цього зібрало нас і сьогодні на Молитовний сніданок.
Тож, нехай Всемилостивий Господь благословляє усі наші добрі справи та починання і допомагає у спільній праці на благо України! Після молитовного сніданку усі присутні взяли участь у святкуванні Дня прапора України на Майдані Незалежності в обласному центрі.