Вітання митрополита Антонія з 25-річчям утворення СБУ 25.03.2017

c_200_150_16777215_00_images_stories_food_venzel_ma.jpgВЕЛЬМИШАНОВНИЙ СЕРГІЄ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від імені духовенства,
віруючих подолян,
та від себе особисто
сердечно вітаю Вас,
а у Вашій особі
усіх працівників СБУ Хмельниччини
з професійним святом
та 25-річним Ювілеєм утворення служби!

 

Ви та усі працівники СБУ Хмельниччини пов'язали свою долю з важкою і героїчною професією, адже саме Вам довірено урядом та Президентом стояти на варті інтересів Держави, боротися з порушеннями закону і порядку, оберігаючи спокій наших громадян – це почесно і відповідально!
Ми – жителі Подільського краю по праву пишаємося Вами - справжніми професіоналами, які гідно виконують свій обов'язок і мужньо борються зі злочинністю в усіх її проявах!
Особливо хочу зазначити, що у теперішній неспокійний час, коли на Сході країни ведуться воєнні дії, Ваша служба, як ніяка інша, вимагає від кожного глибокої відданості, порядності, патріотизму, величезної напруги сил, волі та мужності.
Нам добре відомо, що завдяки самовідданій службі працівників СБУ за останні роки у регіоні вдалося добитися не лише значних позитивних зрушень в боротьбі із злочинністю, але було розкрито чимало злочинів, а також проведено багато заходів по їх попередженню. Так, за останні 25-років не спалахнуло жодного конфлікту на релігійному ґрунті. Це є, зокрема, заслугою й Ваших професіоналів – людей відданих справі, освічених, толерантних та справедливих.
Бажаємо Вам, шановний Сергіє Олександровичу, та усім працівникам СБУ області щастя, міцного здоров'я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім'я України!
Нехай Всемилостивий Господь благословляє усі Ваші добрі справи та починання і дарує усе необхідне для життя і спасіння!

З повагою

Керуючий
Хмельницькою єпархією УПЦ

+ АНТОНІЙ
МИТРОПОЛИТ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

25 березня 2017 рік
м. Хмельницький