Інформація

c_200_150_16777215_00_images_stories_ozimchuk.jpgШановні паломники, дорогі браття та сестри !

Для кожного християнина побувати на Святій Землі є заповітним бажанням його життя, пройти пустинними стежками, вулицями міст і сіл , де колись ступали ноги Самого Господа нашого Іісуса Христа, Цариці Небесної – БожоїМатері, св. Апостолів та багатьох угодників Божих.
Одного разу , побувавши на Святій Землі, неможливо забути Її світанки і надвечір’я , Її цілительні джерела і священні води річки Іордан. Відвідавши з нами Святу Землю відчуєте на собі благодать Божу під час нічних богослужінь біля Гробу Господнього , де ви причаститеся Животворящих Тайн Тіла і Крові Христових . Своїми ногами пройдете «Хресну дорогу» (Дорогу Скорботи) – шлях, по якому йшов Спаситель до місця Своєї Хресної смерті, приклоните свої коліна на місці Голгофи , де Господь пролив невинну кров и прийняв смерть на хресті за гріхи людей, торкнетися до Гробу Господнього, де Він Воскрес нашого ради спасіння . Побачите красоту палестинських пейзажів. Душевну радість і сльози насолоди породжує Вифлеємський вертеп, де "Слово стало плоттю".
Ви відвідаєте монастир Марії Магдалини, скельний монастир вмч. Георгія Хозевита, пустельні монастирі преподобного Герасима Іорданського та Лавру Сави Освященного . Зануритесь в Священні води річки Іордан, істочників Іоанна Хрестителя та Марії Магдалини. В Кані Галілейські покуштуєте вина « перетвореного Господом з води, на весільній трапезі». Вийшовши на гору Фавор, Ви опинетесь на місці Преображення Господнього . На Єлеонскій горі побачите (стопку)- місце Вознесіння Господнього, а в Спасо-Вознесенському жіночому монастирі зможете приложитися до місця знайдення Глави Іоана Хрестителя. На Хевроні побачите Мамврійський дуб, під котрим явилась Пресвята Трійця Патріарху Аврааму у вигляді трьох Ангелів. В Назареті відвідаєте храм Благовіщення та криницю , з якої набирала воду Божа Матір, де явився Їй архангел Гавріїл з благою звісткою.
Додатково за Вашим бажанням , Ви зможете :
1 - здійснити прогулянку протягом 2-х годин на «човні Іісуса» по Галилейському морю:
2 - відвідати рибний ресторан на березі, де можна покуштувати "рибу св. Петра" , котра водиться тільки в Галилейському морі.
Програма майбутньої паломницької поїздки передбачає відвідання таких міст : Ієрусалиму, Назарету, Вифлеєма, Кани, Тиверії, Капернаума, Лідди, Рамле, Яффи та інш.
Все це є можливим для Вас , тільки повірте - і Господь допоможе Вам.
Нехай ця поїздка осяє Ваш життєвий шлях в обителі Царства Христового.

Голова Паломницького відділу
Хмельницької єпархії УПЦ

свящ. Борис Озімчук.